SK DOBRÁ VODA - Fotbal - Badminton - Stolní hokej - Volejbal - Tenis - Hokejbal
18/08/2017
head

lista
TABULKA "A" - 1.A třída sk.B
POŘADÍ TÝM Z V R P SKÓRE BODY
1TJ Nová Včelnice, z.s.22154367:2949
2TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.22135448:2344
3SK Slavia České Budějovice22135442:2144
4FC Velešín22115649:3938
5SK Větřní, z.s.2298542:4335
6SK Nemanice2295849:3532
7SK DOBRÁ VODA221011151:5531
8SK Planá, z.s.221011128:4031
9TJ Lokomotiva Č. Budějovice2286842:3530
10SK Čtyři Dvory - serviSport ČB2285944:4229
11Slavoj Hrdějovice, z.s.2277829:2828
12TJ Malše Roudné B22441425:4116
13TJ Jiskra Nová Bystřice22411726:6513
14FK Jindřichův Hradec 1910 B22331640:8612

lista
TABULKA "B" - Okresní přebor
POŘADÍ TÝM Z V R P SKÓRE BODY
1FK Boršov nad Vltavou22174163:2455
2TJ Hluboká nad Vltavou B22154368:2149
3SK Mladé z.s.22133655:2842
4SK Jankov B22116540:2939
5SK DOBRÁ VODA B22121962:5537
6TJ Slavoj Srubec22106644:3836
7TJ Calofrig Borovany2285946:4429
8TJ Sokol Neplachov2276925:3927
9FK Olešník B22821247:4926
10TJ Hraničář Horní Stropnice22721336:7023
11SK Čtyři Dvory - serviSport ČB B22551228:5220
12FK Olympie Týn n.Vltavou B22531438:5118
13Slavoj Hrdějovice, z.s. B22531433:5518
14TJ Nové Hrady22361336:6615

lista
TABULKA STŘELCŮ "A"
JMÉNOBRANKY
1Michal Granov16
2Daniel Hostek5
3Petr Šteyer5
4Ota Zavřel4
5Marek Rosa4
6Antonín Arnold3
7Ján Lašák2
8Miroslav Klimeš2
9Petr Volf2
10Tomáš Bartoš1
11Jiří Dráb1
12Jakub Marek1
13Pavel Choboda1
14Martin Remiáš1
15Ctibor Novotný1

lista
TABULKA STŘELCŮ "B"
JMÉNOBRANKY
1Michal Granov15
2Jakub Marek11
3Petr Šteyer10
4Radek Candra6
5Petr Zayml3
6Ctibor Novotný2
7Antonín Arnold2
8Tomáš Kratochvíl1
9Miloslav Mach1
10Jan Adam1
11Ladislav Klimeš1
12Pavel Choboda1
13Tomáš Valenta1
lista
POSLEDNÍ ZÁPASY
sobota - 27.05.2017 - 17:00
Velešín - DOBRÁ VODA
1:1 (1:1)
sobota - 27.05.2017 - 17:00
Boršov - DOBRÁ VODA B
8:0 (2:0)

lista
NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY

lista
TABULKA A
TÝMSKÓREBODY
1N. Včelnice67:2949
2Veselí n. Lužnicí48:2344
3Slavia ČB42:2144
4Velešín49:3938
5Větřní42:4335
6Nemanice49:3532
7DOBRÁ VODA51:5531
8Planá28:4031
9Lokomotiva ČB42:3530
10Čtyři Dvory44:4229
11Hrdějovice29:2828
12Roudné B25:4116
13N. Bystřice26:6513
14J. Hradec B40:8612

lista
STŘELCI A
JMÉNOBRANKY
1Michal Granov16
2Daniel Hostek5
3Petr Šteyer5

lista
TABULKA B
TÝMSKÓREBODY
1Boršov63:2455
2Hluboká n. Vltavou B68:2149
3Mladé55:2842
4Jankov B40:2939
5DOBRÁ VODA B62:5537
6Srubec44:3836
7Borovany46:4429
8Neplachov25:3927
9Olešník B47:4926
10H. Stropnice36:7023
11Čtyři Dvory B28:5220
12Týn n. Vltavou B38:5118
13Hrdějovice B33:5518
14Nové Hrady36:6615

lista
STŘELCI B
JMÉNOBRANKY
1Michal Granov15
2Jakub Marek11
3Petr Šteyer10


lista
PŘEDSTAVUJEME
Marek Rosa
profil hrace
Pozice:
lista
ANKETA
Udrží se Benfika v Okresním přeboru?
Bude hrát o čelo
-  [9]
Bude v klidném středu tabulky
-  [19]
Jen tak tak to ukope
-  [11]
Sestoupí zpět do III. třídy
-  [46]

Celkem hlasů:85


fotbalista reklamaTOPlist

SK Dobrá Voda u Českých Budějovic, www.skdobravoda.cz ® Admin : Jan Šulista , Developer: Petr Dejmek & Petr Jílek | Napište nám své připomínky!